Audėjo baldų centras

LAISVĖS PR. 62, VILNIUS
I-V 10-19 , VI 10-17 , VII NEDIRBAME

Salonai

UAB „LBI", geriau žinoma kaip „Gerų baldų fabrikas", savo veiklą pradėjo 1997 metais.

Dvidešimt metų dirbdama korpusinių baldų sektoriuje, mūsų įmonė nuolat seka baldų sektoriaus technologines naujoves, pritaikydama jas gamybos procesuose. Didžiuojamės bendradarbiavimu su visame pasaulyje žinomais tiekėjais EGGER, Pfleiderer, Blum, Hranipex, Hettich ir kitais.

Įmonėje dirbantys kvalifikuoti specialistai pasirengę išpildyti visus Jūsų lūkesčius. Mums svarbios mažiausios detalės, todėl esame pripažinti ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos bei Anglijos vartotojų. Vertiname ilgalaikę partnerystę ir didžiuojamės ja.

Savo vartotojams siūlome platų gaminių asortimentą, kurie atitiktų individualius jų reikalavimus ir įtiktų kiekvieno jų skoniui. Kokybė, tinkama kainų politika ir dėmesys leido pasiekti puikių rezultatų. Jau daugiau nei 70 000 pirkėjų džiaugiasi ramiu poilsiu mūsų lovose. Pastovus gamybinės bazės atnaujinimas ir nenutrūkstamas kūrybinis procesas suteikia galimybę kelis kartus per metus pasiūlyti naujas baldų kolekcijas mūsų pirkėjams.

UAB „LBI“ nesvetima labdara ir parama. Įmonė yra pastovus remėjas Šiaulių miesto Rėkyvos seniūnijos organizuojamų renginių. Padėjome „Bėdų turguje“ neįgaliam jaunuoliui, nuo gaisro nukentėjusiai daugiavaikei šeimai. Remiame Šiaulių miesto Moksleivių Mėgėjų Krepšinio Lygą ir jaunimo futbolo klubą „Napoli“.

Prekybininkų teigimu, „Gerų baldų fabriko" gaminami baldai yra vieni populiariausių Lietuvoje, nes produkto vertė didesnė už jo kainą.

 


Iki pasimatymo!

  • GBF
  • GBF
  • GBF
  • GBF
  • GBF


Atgal į sąrašą

Karibian.lt

Kokybiškas miegas yra fundamentalus rekreacijos elementas. Jam užtikrinti D&D import renkasi Karbian descanso – ispanišką atpalaiduojantį poilsį

Komandor

KOMANDOR kokybės ir stabilumo garantas. Užsakovai skatina mus nuolat tobulinti technologijas ir ieškoti naujų stumdomųjų sistemų dizaino sprendimų. KOMANDOR gaminiai yra ne tik kokybiški, inovatyvūs, bet ir patogūs, pritaikyti prie individualių kliento poreikų.

Vaiberta

Vaiberta parduotuvėje įsigykite baldus už geriausią kainą, nes nėra jokių tarpininkų ir papildomų antkainių – baldai tiekiami tiesiai iš gamyklos.

Plungės baldai

Lietuviški baldai gamintojo kaina. NAUJIENA - minkštuosius baldų komplektus gaminame pagal individualius išmatavimus. Daugumai baldų iš ekspozicijos, kurią sudaro virš 200kv.m. - NUOLAIDOS iki 20%.

CPS

Projektuojame ir gaminane originalaus dizaino baldus pagal individualius projektus: nuo lentynų ir stalų iki spintų ir virtuvės baldų.

Būsto baldai

Teisingai ir gražiai organizuota interjero erdvė taupo laiką, kuria darną tarpusavio santykiuose ir įkvepia dideliems darbams. Interjeras yra ir žmogaus vidinės kultūros išraiška, kurioje būna ir tobulėja jis pats bei jo svečiai. Ir nebūtinai interjero dizainas turi atspindėti paskutinį mados klyksmą. Svarbu, kad interjeras atitiktų žmogaus gyvenimo stilių, funkcinius poreikius bei estetikos suvokimą.

Natur baldai

NATUR BALDAI - ŽMONIŲ PAGARBĄ PELNĘ LIETUVIŠKI NATŪRALAUS MEDŽIO BALDAI ! Saugumas, natūralumas ir kokybė - ne tik Jums, bet ir mums yra pirmoje vietoje !

Intermeda

UAB „Intermeda" veiklą pradėjo 2010 metais. Pagrindinė veikla – miegamojo baldų bei čiužinių prekyba.

Dina Tapizados

Dina Tapizados, tai minkšti baldai iš Ispanijos.

L&R

Šiuolaikiškas dizainas, funkcionalumas ir ilgaamžiškumas - taip mes įsivaizduojame svarbiausią Jūsų poilsio vietą. Platus dvigulių modelių asortimentas leis jums išsirinkti tinkamiausią variantą, kurį galėsime pritaikyti individualiai jūsų poreikiams. Kiekvienoje lovoje įmontuosime tankias ortopedines groteles ir aukštos kokybės grotelių pakėlėjus, kad jūsų miego komfortas būtų garantuotas

GBF

UAB „LBI", geriau žinoma kaip „Gerų baldų fabrikas", savo veiklą pradėjo 1997 metais. Dvidešimt metų dirbdama korpusinių baldų sektoriuje, mūsų įmonė nuolat seka baldų sektoriaus technologines naujoves, pritaikydama jas gamybos procesuose. Didžiuojamės bendradarbiavimu su visame pasaulyje žinomais tiekėjais EGGER, Pfleiderer, Blum, Hranipex, Hettich ir kitais.

Vero sofa

Verosofa tai nuo 2006m. veikianti įmone.Mūsų įmonės tikslas pasiūlyti kuo platesnį baldų asortimentą, maksimaliai tenkinant pirkėjų lūkesčius . Siūlome išsirinkti stilingus , kokybiškus , modernius baldus. Taip pat galime pagaminti baldus pagal Jūsų dizainą ir invidualius išmatavimus.

Adorno

"ADORNO" – amerikietiškais baldais prekiaujanti įmonė, importuojanti į Lietuvą išskirtinio dizaino ir komforto baldus bei interjero aksesuarus iš JAV.

© 2016 Audėjo baldai. Visos teisės saugomos..