Audėjo baldų centras

LAISVĖS PR. 62, VILNIUS
I-V 10-19 , VI 10-17 , VII NEDIRBAME

Salonai

Karibian.lt

Karibian.lt

D&D import - tai maža, šeimyninė įmonė pradėjusi savo veiklą 2009 m. Į savo klientus žiūrime, kaip į savo šeimos narius, todėl siekiama pasiūlyti tokias prekes, kokias patys vertiname ir naudojame – kokybiškas, patikimas, patogias ir džiuginančias akis.

D&D import pasirinko prekiauti ir atstovauti ispaniškus Karibian čiužinius, kadangi jų gamintojai, tai šeimyninė kompanija, besivadovaujanti tokiomis pačiomis vertybėmis, tik auginanti savo patirtį jau nuo 1998 m.

Kokybiškas miegas yra fundamentalus rekreacijos elementas. Jam užtikrinti D&D import renkasi Karbian descanso – ispanišką atpalaiduojantį poilsį – kokybiškų, patogių, ilgaamžių ir stilingų čiužinių dėka.

Šie čiužiniai gimsta modernioje, aukščiausias technologijas naudojančioje 10 000 m2 gamykloje. Siekiant maksimalaus komforto savo klientams, čiužinių kūrimas patyrusiai Karibian komandai esti nenutrūkstama patogumo, ilgaamžiškumo, praktiškumo ir estetinio išpildymo paieška, kurios rezultatai yra kokybiški, padedantys atsipalaiduoti ir pailsėti, subtiliaus ir išskirtinio dizaino čiužiniai.

 

  • Karibian.lt
  • Karibian.lt
  • Karibian.lt
  • Karibian.lt
  • Karibian.lt


Atgal į sąrašą

Karibian.lt

Kokybiškas miegas yra fundamentalus rekreacijos elementas. Jam užtikrinti D&D import renkasi Karbian descanso – ispanišką atpalaiduojantį poilsį

Komandor

KOMANDOR kokybės ir stabilumo garantas. Užsakovai skatina mus nuolat tobulinti technologijas ir ieškoti naujų stumdomųjų sistemų dizaino sprendimų. KOMANDOR gaminiai yra ne tik kokybiški, inovatyvūs, bet ir patogūs, pritaikyti prie individualių kliento poreikų.

Vaiberta

Vaiberta parduotuvėje įsigykite baldus už geriausią kainą, nes nėra jokių tarpininkų ir papildomų antkainių – baldai tiekiami tiesiai iš gamyklos.

Plungės baldai

Lietuviški baldai gamintojo kaina. NAUJIENA - minkštuosius baldų komplektus gaminame pagal individualius išmatavimus. Daugumai baldų iš ekspozicijos, kurią sudaro virš 200kv.m. - NUOLAIDOS iki 20%.

CPS

Projektuojame ir gaminane originalaus dizaino baldus pagal individualius projektus: nuo lentynų ir stalų iki spintų ir virtuvės baldų.

Būsto baldai

Teisingai ir gražiai organizuota interjero erdvė taupo laiką, kuria darną tarpusavio santykiuose ir įkvepia dideliems darbams. Interjeras yra ir žmogaus vidinės kultūros išraiška, kurioje būna ir tobulėja jis pats bei jo svečiai. Ir nebūtinai interjero dizainas turi atspindėti paskutinį mados klyksmą. Svarbu, kad interjeras atitiktų žmogaus gyvenimo stilių, funkcinius poreikius bei estetikos suvokimą.

Natur baldai

NATUR BALDAI - ŽMONIŲ PAGARBĄ PELNĘ LIETUVIŠKI NATŪRALAUS MEDŽIO BALDAI ! Saugumas, natūralumas ir kokybė - ne tik Jums, bet ir mums yra pirmoje vietoje !

Intermeda

UAB „Intermeda" veiklą pradėjo 2010 metais. Pagrindinė veikla – miegamojo baldų bei čiužinių prekyba.

Dina Tapizados

Dina Tapizados, tai minkšti baldai iš Ispanijos.

L&R

Šiuolaikiškas dizainas, funkcionalumas ir ilgaamžiškumas - taip mes įsivaizduojame svarbiausią Jūsų poilsio vietą. Platus dvigulių modelių asortimentas leis jums išsirinkti tinkamiausią variantą, kurį galėsime pritaikyti individualiai jūsų poreikiams. Kiekvienoje lovoje įmontuosime tankias ortopedines groteles ir aukštos kokybės grotelių pakėlėjus, kad jūsų miego komfortas būtų garantuotas

GBF

UAB „LBI", geriau žinoma kaip „Gerų baldų fabrikas", savo veiklą pradėjo 1997 metais. Dvidešimt metų dirbdama korpusinių baldų sektoriuje, mūsų įmonė nuolat seka baldų sektoriaus technologines naujoves, pritaikydama jas gamybos procesuose. Didžiuojamės bendradarbiavimu su visame pasaulyje žinomais tiekėjais EGGER, Pfleiderer, Blum, Hranipex, Hettich ir kitais.

Vero sofa

Verosofa tai nuo 2006m. veikianti įmone.Mūsų įmonės tikslas pasiūlyti kuo platesnį baldų asortimentą, maksimaliai tenkinant pirkėjų lūkesčius . Siūlome išsirinkti stilingus , kokybiškus , modernius baldus. Taip pat galime pagaminti baldus pagal Jūsų dizainą ir invidualius išmatavimus.

Adorno

"ADORNO" – amerikietiškais baldais prekiaujanti įmonė, importuojanti į Lietuvą išskirtinio dizaino ir komforto baldus bei interjero aksesuarus iš JAV.

© 2016 Audėjo baldai. Visos teisės saugomos..