Audėjo baldų centras

LAISVĖS PR. 62, VILNIUS
I-V 10-19 , VI 10-17 , VII NEDIRBAME

Salonai

Būsto baldai

Būsto baldai

Jaukus būstas - kiekvieno žmogaus svajonė.

Daugeliui šeimų namai - vieta, kurioje tikimasi jaustis saugiai, patogiai ir komfortabiliai. Profesionaliai suprojektuoti, kokybiškai pagaminti ir sumontuoti baldai leidžia susikurti jaukų ir patogų būstą.

Baldus gaminame apgalvodami kiekvieną jų sudedamąją - medžiagas, galutinę išvaizdą, kainą. Džiaugiamės, galėdami savo klientams pasiūlyti individualios komplektacijos baldus labai patraukliomis kainomis.

Mes gaminame:
Virtuvės baldus
Biuro baldus
Svetainės baldus
Pertvaras
Drabužines
Slenkančias sistemas
Įvairias lentynas
Prieškambario baldus
Vaiko kambario baldus
Viešbučių, kavinių baldus
Vonios kambario baldus
Vaikų darželio baldus


Nestandartinių baldų gamybai naudojame tik kokybiškas, laiko patikrintas medžiagas. Spalvų ir furnitūros pasirinkimas labai platus - tenkinantis išrankiausių užsakovų pageidavimus.

Galite pasirinkti:
Laminuotą medžio drožlių plokštę, dengta spec.plėvele;
Medžio dulkių plokštę, dengta matiniais ar blizgiais dažais;
Medžio dulkių plokštę, dengta natūralia faneruote;
Natūralaus beržo, uosio, alksnio ar ąžuolo medžio masyvą.


Jei Jūs esate neapsiprendęs, kiekvienu atveju mūsų darbuotojas gali atvykti, išmatuoti patalpas, padaryti projektą ir pasiūlyti optimalią virtuvės baldų, stumdomų sistemų ir kitų baldų komplektaciją bei pateikti pasiūlymus.
 Šie darbai yra atliekami NEMOKAMAI


Šiuo metu baldus galite įsigyti ir išsimokėtinai  (MOKI LIZINGAS, ŪKIO BANKO LIZINGAS, ŠIAULIŲ BANKO LIZINGAS).

Susisiekite su mumis ir Jūsų svajonę įgyvendinsime kartu.

  • Būsto baldai
  • Būsto baldai
  • Būsto baldai
  • Būsto baldai
  • Būsto baldai


Atgal į sąrašą

Karibian.lt

Kokybiškas miegas yra fundamentalus rekreacijos elementas. Jam užtikrinti D&D import renkasi Karbian descanso – ispanišką atpalaiduojantį poilsį

Komandor

KOMANDOR kokybės ir stabilumo garantas. Užsakovai skatina mus nuolat tobulinti technologijas ir ieškoti naujų stumdomųjų sistemų dizaino sprendimų. KOMANDOR gaminiai yra ne tik kokybiški, inovatyvūs, bet ir patogūs, pritaikyti prie individualių kliento poreikų.

Vaiberta

Vaiberta parduotuvėje įsigykite baldus už geriausią kainą, nes nėra jokių tarpininkų ir papildomų antkainių – baldai tiekiami tiesiai iš gamyklos.

Plungės baldai

Lietuviški baldai gamintojo kaina. NAUJIENA - minkštuosius baldų komplektus gaminame pagal individualius išmatavimus. Daugumai baldų iš ekspozicijos, kurią sudaro virš 200kv.m. - NUOLAIDOS iki 20%.

CPS

Projektuojame ir gaminane originalaus dizaino baldus pagal individualius projektus: nuo lentynų ir stalų iki spintų ir virtuvės baldų.

Būsto baldai

Teisingai ir gražiai organizuota interjero erdvė taupo laiką, kuria darną tarpusavio santykiuose ir įkvepia dideliems darbams. Interjeras yra ir žmogaus vidinės kultūros išraiška, kurioje būna ir tobulėja jis pats bei jo svečiai. Ir nebūtinai interjero dizainas turi atspindėti paskutinį mados klyksmą. Svarbu, kad interjeras atitiktų žmogaus gyvenimo stilių, funkcinius poreikius bei estetikos suvokimą.

Natur baldai

NATUR BALDAI - ŽMONIŲ PAGARBĄ PELNĘ LIETUVIŠKI NATŪRALAUS MEDŽIO BALDAI ! Saugumas, natūralumas ir kokybė - ne tik Jums, bet ir mums yra pirmoje vietoje !

Intermeda

UAB „Intermeda" veiklą pradėjo 2010 metais. Pagrindinė veikla – miegamojo baldų bei čiužinių prekyba.

Dina Tapizados

Dina Tapizados, tai minkšti baldai iš Ispanijos.

L&R

Šiuolaikiškas dizainas, funkcionalumas ir ilgaamžiškumas - taip mes įsivaizduojame svarbiausią Jūsų poilsio vietą. Platus dvigulių modelių asortimentas leis jums išsirinkti tinkamiausią variantą, kurį galėsime pritaikyti individualiai jūsų poreikiams. Kiekvienoje lovoje įmontuosime tankias ortopedines groteles ir aukštos kokybės grotelių pakėlėjus, kad jūsų miego komfortas būtų garantuotas

GBF

UAB „LBI", geriau žinoma kaip „Gerų baldų fabrikas", savo veiklą pradėjo 1997 metais. Dvidešimt metų dirbdama korpusinių baldų sektoriuje, mūsų įmonė nuolat seka baldų sektoriaus technologines naujoves, pritaikydama jas gamybos procesuose. Didžiuojamės bendradarbiavimu su visame pasaulyje žinomais tiekėjais EGGER, Pfleiderer, Blum, Hranipex, Hettich ir kitais.

Vero sofa

Verosofa tai nuo 2006m. veikianti įmone.Mūsų įmonės tikslas pasiūlyti kuo platesnį baldų asortimentą, maksimaliai tenkinant pirkėjų lūkesčius . Siūlome išsirinkti stilingus , kokybiškus , modernius baldus. Taip pat galime pagaminti baldus pagal Jūsų dizainą ir invidualius išmatavimus.

Adorno

"ADORNO" – amerikietiškais baldais prekiaujanti įmonė, importuojanti į Lietuvą išskirtinio dizaino ir komforto baldus bei interjero aksesuarus iš JAV.

© 2016 Audėjo baldai. Visos teisės saugomos..